Producenci

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Super Oferty

Miód Manuka

Miód Manuka to cenny i delikatny surowiec, który wymaga starannego obchodzenia się z nim i przetwarzania, aby zachować jego szczególne naturalne właściwości podczas procesu ekstrakcji i pakowania. W przeciwieństwie do wielu firm produkujących miód z Manuka, Manuka Health posiada pełny proces od ula do słoika - od naszych 20000 uli, po własny zakład ekstrakcji i przetwarzania oraz nasze wewnętrzne laboratorium testujące jakość. Organizacja uważa, że ma to kluczowe znaczenie dla zagwarantowania, że produkowany miód spełnia normy jakości i bezpieczeństwa żywności, a także zachowuje swoje silne naturalne właściwości, które sprawiają, że jest on tak ceniony na całym świecie.

Firma Manuka Health została założona w 2006 roku jako inspiracja wiedzą, że nowozelandzkie produkty pszczele mają specjalne i wyjątkowe właściwości zdrowotne. Kierowano się chęcią wykorzystania nauki, aby zrozumieć i wykorzystać te wyjątkowe produkty naturalne oraz podzielić się nimi ze światem.

Dziś Manuka Health składa się z rosnącego zespołu oddanych specjalistów (około 1,5 miliarda pszczół i 140 ludzi), którzy starannie wytwarzają i pielęgnują Miód Manuka, propolis, mleczko pszczele i miód New Zealand Gourmet, aby uchwycić energię życia Nowej Zelandii.

Manuka Health jest liderem w dziedzinie miodu Manuka i propolisu. Spędziliśmy lata odkrywając ich tajemnice oraz chroniąc i optymalizując czystość i niezwykłe naturalne właściwości tych złożonych produktów pszczelich. Ta skomplikowana wiedza i głęboka pielęgnacja oznaczają, że możesz ufać, że Produkty Premium są dokładnie tym, co obiecują.

Manuka Health zarządza i pielęgnuje każdy etap procesu, od ula, przez produkcję, po pakowanie - wszystko w własnych zakładach w Nowej Zelandii. Oznacza to, że otrzymujesz autentyczne i najwyższej jakości naturalne produkty pszczele, które są testowane i gwarantowane pod względem czystości i klasy.

Unikalne kody QR, które znajdują się na wieczkach naszych nowych słoików, w znacznym stopniu zapewniają naszym klientom pochodzenie i autentyczność kupowanego Miodu Manuka Health. Jednak takie jest nasze zobowiązanie do integralności i bezpieczeństwa produktów, zrobiliśmy dodatkowy krok we współpracy z firmą Oritain, zajmującą się identyfikacją naukową. Metoda Oritain umożliwia śledzenie produktów z powrotem do ich prawdziwego pochodzenia przy użyciu zaawansowanej nauki. Zbierają próbki każdej partii naszego miodu Manuka do analizy - tworząc swój własny odcisk palca.

Pszczoły są nie tylko odpowiedzialne za wspaniałe naturalne produkty, takie jak miód, propolis i mleczko pszczele, ale także odgrywają istotną rolę w światowym ekosystemie. Ważne jest, aby chronić i szanować pszczoły.

Manuka Health ludzie są pasjonatami naszych pracowitych pszczół i zobowiązują się do zrównoważonego rozwoju naszej wysokiej jakości gamy miodów nowozelandzkich. Firma współpracuje z właścicielami ziemskimi i pszczelarzami, aby upewnić się, że pszczoły są odżywione, pielęgnowane i chronione przez cały rok, podczas gdy oni ciężko pracują nad przygotowaniem pysznego miodu Manuka Health i innych produktów pszczelich.

Manuka Health posiada dostęp do odległych, dziewiczych środowisk, istnieje bardzo małe ryzyko obecności herbicydów i pestycydów w środowisku - co jest jednym z największych zagrożeń dla zdrowia pszczół. Miód jest testowany, aby upewnić się, że jest wolny od pestycydów, antybiotyków i innych zanieczyszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Delikatesów z Natury. Pyszne i zdrowe Miody Manuka, odkryj je już dziś!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 885 903 904
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium