Opinie o Nas
Producenci

Facebook Likes

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

7.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

11.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

Darmowa dostawa od 249 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Miód Manuka

Miód Manuka to cenny i delikatny surowiec, który wymaga starannego obchodzenia się z nim i przetwarzania, aby zachować jego szczególne naturalne właściwości podczas procesu ekstrakcji i pakowania. W przeciwieństwie do wielu firm produkujących miód z Manuka, Manuka Health posiada pełny proces od ula do słoika - od naszych 20000 uli, po własny zakład ekstrakcji i przetwarzania oraz nasze wewnętrzne laboratorium testujące jakość. Organizacja uważa, że ma to kluczowe znaczenie dla zagwarantowania, że produkowany miód spełnia normy jakości i bezpieczeństwa żywności, a także zachowuje swoje silne naturalne właściwości, które sprawiają, że jest on tak ceniony na całym świecie.

Firma Manuka Health została założona w 2006 roku jako inspiracja wiedzą, że nowozelandzkie produkty pszczele mają specjalne i wyjątkowe właściwości zdrowotne. Kierowano się chęcią wykorzystania nauki, aby zrozumieć i wykorzystać te wyjątkowe produkty naturalne oraz podzielić się nimi ze światem.

Dziś Manuka Health składa się z rosnącego zespołu oddanych specjalistów (około 1,5 miliarda pszczół i 140 ludzi), którzy starannie wytwarzają i pielęgnują Miód Manuka, propolis, mleczko pszczele i miód New Zealand Gourmet, aby uchwycić energię życia Nowej Zelandii.

Manuka Health jest liderem w dziedzinie miodu Manuka i propolisu. Spędziliśmy lata odkrywając ich tajemnice oraz chroniąc i optymalizując czystość i niezwykłe naturalne właściwości tych złożonych produktów pszczelich. Ta skomplikowana wiedza i głęboka pielęgnacja oznaczają, że możesz ufać, że Produkty Premium są dokładnie tym, co obiecują.

Manuka Health zarządza i pielęgnuje każdy etap procesu, od ula, przez produkcję, po pakowanie - wszystko w własnych zakładach w Nowej Zelandii. Oznacza to, że otrzymujesz autentyczne i najwyższej jakości naturalne produkty pszczele, które są testowane i gwarantowane pod względem czystości i klasy.

Unikalne kody QR, które znajdują się na wieczkach naszych nowych słoików, w znacznym stopniu zapewniają naszym klientom pochodzenie i autentyczność kupowanego Miodu Manuka Health. Jednak takie jest nasze zobowiązanie do integralności i bezpieczeństwa produktów, zrobiliśmy dodatkowy krok we współpracy z firmą Oritain, zajmującą się identyfikacją naukową. Metoda Oritain umożliwia śledzenie produktów z powrotem do ich prawdziwego pochodzenia przy użyciu zaawansowanej nauki. Zbierają próbki każdej partii naszego miodu Manuka do analizy - tworząc swój własny odcisk palca.

Pszczoły są nie tylko odpowiedzialne za wspaniałe naturalne produkty, takie jak miód, propolis i mleczko pszczele, ale także odgrywają istotną rolę w światowym ekosystemie. Ważne jest, aby chronić i szanować pszczoły.

Manuka Health ludzie są pasjonatami naszych pracowitych pszczół i zobowiązują się do zrównoważonego rozwoju naszej wysokiej jakości gamy miodów nowozelandzkich. Firma współpracuje z właścicielami ziemskimi i pszczelarzami, aby upewnić się, że pszczoły są odżywione, pielęgnowane i chronione przez cały rok, podczas gdy oni ciężko pracują nad przygotowaniem pysznego miodu Manuka Health i innych produktów pszczelich.

Manuka Health posiada dostęp do odległych, dziewiczych środowisk, istnieje bardzo małe ryzyko obecności herbicydów i pestycydów w środowisku - co jest jednym z największych zagrożeń dla zdrowia pszczół. Miód jest testowany, aby upewnić się, że jest wolny od pestycydów, antybiotyków i innych zanieczyszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Delikatesów z Natury. Pyszne i zdrowe Miody Manuka, odkryj je już dziś!

Promocje
Olej Kokosowy Virgin BIO 250ml - Batom
Olej Kokosowy Virgin BIO 250ml - Batom
13,99 zł 10,99 zł
Mąka Kasztanowa bezglutenowa 400g - Incola
Mąka Kasztanowa bezglutenowa 400g - Incola
24,95 zł 14,99 zł
szt
Tortilla Orkiszowa Piadina BIO 260g - La Bio Idea
Tortilla Orkiszowa Piadina BIO 260g - La Bio Idea
15,99 zł 12,45 zł
szt
Spody do Pizzy bezglutenowe 300g - Schär
Spody do Pizzy bezglutenowe 300g - Schär
14,99 zł 13,75 zł
szt
Olej z Czarnuszki Zimnotłoczony 250ml - Olvita
Olej z Czarnuszki Zimnotłoczony 250ml - Olvita
53,95 zł 43,95 zł
szt
Kuzu Białe Skrobia z Korzenia BIO 125g - Terrasana
Kuzu Białe Skrobia z Korzenia BIO 125g - Terrasana
45,95 zł 41,85 zł
szt
Płatki Owsiane Zwykłe bezglutenowe 500g - Pięć Przemian
Płatki Owsiane Zwykłe bezglutenowe 500g - Pięć Przemian
9,99 zł 8,45 zł
Orzechy Nerkowca BIO 350g - Bio Planet
Orzechy Nerkowca BIO 350g - Bio Planet
24,99 zł 22,65 zł
szt
Napój Migdałowy Original 1L - Alpro
Napój Migdałowy Original 1L - Alpro
11,99 zł 9,95 zł
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium