Producenci

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Otaguj Delikatesy z Natury

Delikatesyznatury_otaguj

Otaguj @delikatesyznatury - odbierz rabat 8%

Regulamin w brzmieniu opublikowanym 15 lutego 2021 roku

1) ZASADY AKCJI

 • Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Akcja prowadzony pod nazwą „Otaguj @delikatesyznatury - odbierz rabat 8%" zwany w dalszej części Regulaminu „Akcją”.
 • Organizatorem Akcji jest Womar Food Winiarski Guzik Sp. K. ul. Kazimierza Pużaka 49, 38-400 Krosno, NIP 684 204 20 83, zwany dalej Organizatorem
 • Uczestnictwo użytkownika w Akcji poprzez odpowiednie oznakowanie (otagowanie) oznacza, że akceptuje Regulamin Akcji i potwierdza jego znajomość.
 • Opublikowanie Regulaminu na stronie internetowej Organizatora jest jednoznaczne z podaniem go do wiadomości uczestników Akcji.

2) DEFINICJE

 • Sklep internetowy „Delikatesy z Natury” – sklep ze zdrową żywnością prowadzony przez Womar Food Sp. z o. o. - Sp. K dostępny pod adresem https://www.delikatesyznatury.pl/
 • Kod Rabatowy - indywidualny kod rabatowy upoważniający do rabatu na zamówienie złożone w sklepie internetowym „Delikatesy z Natury”. Regulamin Indywidualnych Kuponów Rabatowych znajduje się na stronie https://delikatesyznatury.pl/indywidualny-kupon-rabatowy

3)    CZAS TRWANIA AKCJI

 • Akcja rozpoczyna się 15 lutego 2021 i trwa do odwołania czasu trwania Akcji przez Organizatora.

4)    ZASADY PRZYZNAWANIA KODÓW RABATOWYCH

 • Zadanie Uczestnika polega na udostępnieniu na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook lub Instagram dostępnego publicznie zdjęcia prezentującego część lub całość przesyłki z produktami lub samych produktów zamówionych przez tego Uczestnika w sklepie internetowym „Delikatesy z Natury” oraz oznakowanie (otagowanie) w poście towarzyszącym zdjęciu poprzez dodanie elementu „@delikatesyznatury”.
 • Uczestnicy, którzy w czasie trwania akcji otagują zdjęcia swoich zakupów w sposób opisany w pkt. 6 otrzymają indywidualny kod rabatowy upoważniający do jednorazowego rabatu 8% na kolejne zamówienie złożone w sklepie internetowym „Delikatesy z Natury”.
 • Termin ważności kodu rabatowego wynosi 3 miesiące od momentu jego wygenerowania. Kody rabatowe nie sumują się - składając jedno zamówienie można skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego. Kody Rabatowe nie obejmują produktów już przecenionych. W koszyku rabat naliczy się od produktów pełnowartościowych nie będących produktami w Promocji wyróżnionymi czerwoną wstążką w lewym górnym rogu zdjęcia produktu posiadających przekreśloną poprzednią cenę. Ich aktualna lista znajduje się na stronie https://delikatesyznatury.pl/pl/promotions/
 • Indywidualny kod rabatowy zostanie przekazany Uczestnikowi w ciągu 3 dni roboczych od dnia wysłania przez niego wiadomości prywatnej do Organizatora z potwierdzeniem dokonania otagowania - do przekazania kodu rabatowego niezbędne jest uprzednie nawiązanie przez Uczestnika kontaktu z Organizatorem drogą wiadomości prywatnej.

5)    POZOSTAŁE POSTANOWIENIA

 • Akcja nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
 • Akcja nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
 • Akcja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych oraz osób, które ukończyły 16 rok życia i uzyskały zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Konkursie.
 • Kod rabatowy, o którym mowa w pkt. 4.2 może być wykorzystany jedynie do zakupów dokonanych przez klientów detalicznych, co nie narusza prawa klienta do żądania wystawienia Faktury VAT dokumentującej dokonanie transakcji
 • Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest posiadanie prawdziwego profilu na portalu Instagram lub Facebook. Delikatesyznatury.pl zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych podanych w profilu oraz możliwość odmowy przekazania kodu rabatowego, o którym mowa w pkt. 4.2, w sytuacji, gdy opublikowany wpis nie ma charakteru publicznego, jest opublikowany na profilu, którego autentyczność budzi wątpliwości, lub zawiera sformułowania obelżywe lub wyrażenia powszechnie uznawane za wulgarne.
 • Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowych lub promocyjnych związanych z Akcją mają charakter jedynie informacyjny. Moc prawną mają jedynie postanowienia niniejszego Regulaminu i obowiązujące przepisy prawa.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne, mające wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w Akcji.
 • Akcja nie jest w żaden sposób sponsorowana, powiązana lub administrowana przez portal Instagram ani Facebook. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Akcji. Wszelkie roszczenia związane z Akcją należy kierować wyłącznie do Organizatora.
 • Reklamacje związane z Akcją mogą być zgłaszane wyłącznie w formie pisemnej na adres Organizatora w formie wiadomości e-mail wysłanej na adres esklep@delikatesyznatury.pl lub wiadomości wysłanej poprzez komunikator Facebook Messenger w serwisie Facebook w terminie 14 dni od zaistnienia podstawy reklamacji.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 885 903 904
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium