Producenci

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Cocomi

Cocomi to wywodząca się ze Sri Lanki marka specjalizująca się w produkcji ekologicznych wyrobów ze świeżych orzechów kokosowych pozyskiwanych wyłącznie z własnych, certyfikowanych plantacji. Produkty takie jak mleko kokosowe w proszku, wiórki kokosowe, olej kokosowy z pierwszego tłoczenia, woda kokosowa, mleko kokosowe przetwarzane są w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych i nadal zachwycają naszych konsumentów na ponad 50 rynkach międzynarodowych, a także lokalnie. Dzięki temu oferowane produkty stanowią źródło wielu cennych wartości odżywczych dostarczając naszemu organizmowi potężnej dawki zdrowia i energii.

Swoje korzystne właściwości wyroby kokosowe zawdzięczają przede wszystkim wysokiej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych MCT oraz bogactwu naturalnego magnezu, żelaza, potasu, fosforu, a także błonnika i kwasu foliowego.

O firmie

Renuka Agri Foods PLC, właściciel marko COCOMI, jest wiodącym producentem, sprzedawcą i eksporterem żywności i napojów na bazie kokosa. Działania badawczo-rozwojowe nieustannie dążą do wytwarzania nowatorskich produktów kokosowych o wartości dodanej. Innowacyjność stanowi kluczową siłę firmy, umożliwiając tym samym wejście na nowe rynki i zapewniając, że firma zawsze pozostanie Centrum Doskonałości Kokosów. Renuka Agri Foods PLC jest dumna z tego, że jest wiodącym zintegrowanym hodowcą, producentem i globalnym sprzedawcą produktów spożywczych i napojów na bazie kokosa ze Sri Lanki.

Rolnictwo ekologiczne na Sri Lance

Dane historyczne na temat rolnictwa na Sri Lance dowodzą, że przodkowie zamieszkujący te obszary byli pionierami rolnictwa ekologicznego, chociaż ekologiczne stało się trendem w nowym tysiącleciu. Całe życie na ziemi jest częścią jednego wielkiego, współzależnego systemu. Oddziałuje i zależy od nieożywionych składników planety, atmosfery, oceanów, słodkich wód, skał i gleby. Ludzkość jest całkowicie zależna od tej społeczności biosfery, której jesteśmy integralną częścią.

Ekologia oznacza bezpieczeństwo żywności i zdrowe środowisko, sposób, w jaki dbamy o naszą żywność i ziemię, to sposób, w jaki dbamy o nasze zdrowie, nasze dzieci i główne pokolenia.

Cocomi Logo Delikatesy z Natury

Cocomi

Kokosowa Alternatywa Mleka BIO 330ml - Cocomi Kokosowa Alternatywa Mleka BIO 330ml - Cocomi
Producent: Cocomi
Cena:

10,99 zł

zobacz więcej
Woda Kokosowa Naturalna BIO 1L - Cocomi Woda Kokosowa Naturalna BIO 1L - Cocomi
Producent: Cocomi
Cena:

17,99 zł

zobacz więcej
Woda Kokosowa Naturalna BIO 330ml - Cocomi Woda Kokosowa Naturalna BIO 330ml - Cocomi
Producent: Cocomi
Cena:

7,99 zł

zobacz więcej
Zagęszczony Produkt Kokosowy BIO 1L - Cocomi Zagęszczony Produkt Kokosowy BIO 1L - Cocomi
Producent: Cocomi
Cena:

27,99 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 885 903 904
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium