Opinie o Nas
Producenci
Bestsellery
Baton FRUPP Truskawka bezglutenowy 10g - Celiko
Baton FRUPP Truskawka bezglutenowy 10g - Celiko
2,99 zł 1,99 zł
szt
Baton Owocowy Kokos & Orzech 35g - Dobra Kaloria
Baton Owocowy Kokos & Orzech 35g - Dobra Kaloria
2,99 zł 2,49 zł
szt
Cukier Waniliowy BIO 20g - Amylon
Cukier Waniliowy BIO 20g - Amylon
2,99 zł
szt
Cynamon Cejloński Mielony BIO 50g - Dary Natury
Cynamon Cejloński Mielony BIO 50g - Dary Natury
6,99 zł 6,25 zł
szt
Daktyle Suszone bez pestek BIO 1kg - Bio Planet
Daktyle Suszone bez pestek BIO 1kg - Bio Planet
39,99 zł 25,85 zł
szt
Erytrytol Naturalny Słodzik 1kg - Targroch
Erytrytol Naturalny Słodzik 1kg - Targroch
35,99 zł 27,95 zł
szt
Greckie Zielone Oliwki Drylowane 180ml - Ieron
Greckie Zielone Oliwki Drylowane 180ml - Ieron
9,99 zł
Imbir Mielony 60g - Dary Natury
Imbir Mielony 60g - Dary Natury
3,99 zł
szt
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1kg - Bio Planet
Kasza Gryczana Niepalona BIO 1kg - Bio Planet
12,99 zł 9,95 zł
szt
Kasza Jaglana BIO 1kg - Bio Planet
Kasza Jaglana BIO 1kg - Bio Planet
12,99 zł 8,95 zł
szt
Ksylitol Fiński Puder 350g - Santini
Ksylitol Fiński Puder 350g - Santini
19,99 zł 15,89 zł
szt
Ksylitol Fiński Torebka 1kg - Santini
Ksylitol Fiński Torebka 1kg - Santini
49,99 zł 31,85 zł
szt
Makaron Orkiszowy Nitka BIO 250g - Symbio
Makaron Orkiszowy Nitka BIO 250g - Symbio
7,99 zł
Migdały BIO 1kg - Bio Planet
Migdały BIO 1kg - Bio Planet
99,99 zł 72,85 zł
szt
Mleczko Kokosowe UHT 500ml - Real Thai
Mleczko Kokosowe UHT 500ml - Real Thai
7,99 zł
Morele BIO 1kg - Bio Planet
Morele BIO 1kg - Bio Planet
44,99 zł 35,95 zł
szt
Napój Jaglany bezglutenowy BIO 1L - Natumi
Napój Jaglany bezglutenowy BIO 1L - Natumi
15,99 zł 8,95 zł
szt

Koszty Dostawy

11.99 zł

14.99 zł

14.99 zł*

Darmowa dostawa od 250 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Dostawa

Tabela opłat za dostawę towaru (Polska)

Tabelakosztowdostawypolska

Dostawa Delikatesy z Natury Express

W odpowiedzi na liczne zapytanie za strony naszych Klientów dotyczące czasu realizacji zamówień w okresie przedświątecznym zdecydowaliśmy się zaoferować naszym Klientom opcjonalną Usługę ekspresowej wysyłki poza standardowymi terminami realizacji zamówień.

Dla zamówień złożonych i opłaconych do godziny 12:00 w dni robocze w ramach Usługi "Delikatesy z Natury Express" oferujemy możliwość skompletowania i wysłania zamówienia jeszcze tego samego dnia roboczego. Usługa ekspresowej wysyłki podlega osobnej wycenie, koszt wysyłki zamówienia w tej formie wynosi 29,99 zł.

Aby skorzystać z Usługi ekspresowej wysyłki wybierz opcję "Przesyłka Kurierska DHL Delikatesy z Natury Express" składając zamówienie w Koszyku Zamówień. Usługa dostępna jest dla zamówień realizowanych na terenie Polski oraz dotyczy zamówień opłaconych z góry. Wysyłka zamówień realizowana jest przesyłką kurierską firmy DHL.

Tabela opłat za dostawę towaru (Zagranica)

Sklep "Delikatesy z Natury" oferuje usługę zagranicznej dostaw za granicę w obszarze obejmującym większość Państw należących do Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Dostawy zagraniczne realizowane są przez firmę DHL w ramach Usługi DHL Parcel for You International

Tabelakosztowdostawyzagranica

 

Tabelakosztowdostawyzagranica2

 

Tabelakosztowdostawyzagranica3

*Dodatkowe informacje o czasach doręczeń znajdują się w Szczegółowych Warunkach Świadczenia Usług dostępnych pod adresem https://www.dhlparcel.pl/content/dam/dhlparcel/pl/downloads/dhl-parcel-cennik-uslug-krajowych-miedzynarodowych.pdf

Wysyłka zagraniczna dostępna jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Sklep nie realizuje zagranicznych dostaw dla przesyłek pobraniowych. 

W przypadku zamówienia dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, cena zakupionych towarów ulegnie odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.
Więcej informacji można znaleźć na witrynie Komisji Europejskiej.

Do innych krajów nieobjętych cennikiem istnieje możliwość wysyłki na podstawie indywidualnej wyceny.

Informacja o dostawie

Koszty dostawy w sklepie Delikatesy z Natury zależne są od wybranej formy dostawy, sposobu płatności oraz łącznej wagi zakupionych produktów. W ramach promocji sklep może udostępnić bezpłatną dostawę lub obniżyć jej wysokość. Stosowna informacja dostępna jest na stronie Sklepu na karcie danego produktu oraz w trakcie składania zamówienia.

Zakupione produkty pakujemy w kartony przeznaczone do recyklingu. Wykorzystywane opakowania są odpowiednich rozmiarów a Twoje zakupy dokładnie zabezpieczane grubą warstwą folii bąbelkowej tak aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Paczki są dostarczane w godzinach pracy firm kurierskich. Sklep Delikatesy z Natury nie ma wpływu na godziny dostarczenia przesyłek przez kuriera.

Delikatesach z Natury dbamy o najwyższy poziom obsługi klienta. Termin realizacji wysyłki to tylko 2 dni robocze! 

W większości przypadków wysyłane są w dniu złożenia zamówienia lub w dniu następnym. W wyjątkowych przypadkach może się jednak zdarzyć, że wyślemy je w 48-72 godzin od złożenia (kolejka zamówień, zdarzenia losowe). W razie potrzeby kontaktu ze strony kuriera przed doręczeniem przesyłki, prosimy o pozostawienie w polu "Uwagi" dopisku o treści "Kontakt przed doręczeniem" - usprawni to dodatkowo proces dostawy.

Jeśli wybraną opcją jest tradycyjny przelew bankowy a zależy Ci na szybkiej realizacji złożonego zamówienia prześlij nam skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 885 903 904) lub poprzez komunikator Facebook Messenger, a następnie prześlij do nas potwierdzenie przelewu w wiadomości e-mail na adres esklep@delikatesyznatury.pl – będziemy mogli wówczas przekazać zamówienie do realizacji.

Darmowa dostawa! Przy zamówieniach przedpłaconych za kwotę minimum 250 zł i wadze paczki do 27kg realizowanych na terenie Polski sklep Delikatesy z Natury pokrywa koszty transportu. Więcej szczegółów w sekcji Darmowa Dostawa zlokalizowanej poniżej.

Darmowa dostawa

Aby otrzymać darmową przesyłkę realizowaną na terenie Polski wystarczy złożyć opłacone z góry zamówienie na kwotę przekraczającą wartość podaną poniżej:

 • Przesyłka kurierska DHL lub Przesyłka Kurierska inPost
  • zamówienie o wartości produktów minimum 250 zł i wadze do 27 kg
 • Paczkomaty InPost
  • zamówienie o wartości produktów minimum 250 zł i wadze do 22 kg

W przypadku przekroczenia maksymalnej waga przesyłki kurierskiej dla pojedynczego zamówienia należy wybrać jeden z następujących sposobów finalizacji zamówienia:

 • Podziel swoje zakupy na dwa osobne zamówienia - każde z nich będzie traktowane odrębnie i wygeneruje odrębny koszt wysyłki, chyba że ich wartość uprawni do darmowej wysyłki. W przypadku dwóch paczek i spełnienia kryteriów darmowej dostawy wyłącznie dla jednej z nich ujmowany jest tylko koszt jednej paczki,
 • Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 885 903 904), poprzez komunikator Facebook Messenger lub w wiadomości e-mail na adres (esklep@delikatesyznatury.pl) aby ustalić indywidualne warunki dostawy oraz jej koszt.

Formy dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów oraz wybranej formy płatności możesz wybrać jedną z następujących form dostawy:

 • Paczkomaty inPost - dostawa realizowana jest usługą Paczkomatów InPost. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL Parcel - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL do wybranego przez Ciebie punktu odbioru. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL Parcel for You International - dostawa międzynarodowa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka Kurierska inPost - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską inPost. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Odbiór osobisty ­to najwygodniejszy i najszybszy sposób odbioru złożonego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Delikatesy z Natury:
  • Krosno, ul. Pużaka 49
 • Odbiór osobisty Delikatesy z Natury Drive - ­to sposób odbioru złożonego zamówienia poprzez dostarczenie zakupów wprost do bagażnika Twojego samochodu! Serdecznie zapraszamy do naszego punktu odbioru osobistego zlokalizowanego na parkingu Centrum Handlowego eSka w Krośnie przy ul. Pużaka 49. Szczegóły w Regulaminie Usługi Delikatesy z Natury Drive - https://www.delikatesyznatury.pl/odbior-osobisty-drive

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym oraz w ramach usługi Delikatesy z Natury Drive jest bezpłatny.

Z uwagi na obowiązujący w naszym kraju stan zagrożenia epidemiologicznego staramy się korzystać z wszelkich form obrotu bezgotówkowego. W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych Klientów oraz naszego Zespołu na ten czas wstrzymujemy możliwość opłacania zamówień gotówką przy Odbiorze Osobistym. W uzupełnieniu do możliwości opłacenia zamówienia z góry poprzez Płatności Online oferujemy możliwość opłacenia zamówienia na miejscu Kartą Płatniczą lub Płatność BLIK. 

Dodatkowo dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień w wybranych placówkach sieci „Sklepy S” w Krośnie. Twoje zamówienie możesz teraz odebrać bezpłatnie w następujących placówkach sieci spożywczych  „Sklepy S”:

 • Krosno, ul. Lelewela 19
 • Krosno, ul. Mickiewicza 29
 • Krosno, ul. Wieniawskiego 4 

Odbiór osobisty w placówce sieci „Sklepy S” w Krośnie możliwy jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Punkty odbioru bez możliwości opłacania zamówień w placówce. Po skompletowaniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją o gotowości odbioru zamówienia w wybranej placówce sieci „Sklepy S”.

Informacje o płatnościach

Dane do przelewu bankowego

WOMAR FOOD Sp. z o.o. - Sp. K.

ul. Pużaka 49

38-400 Krosno

NIP: 6842042083

REGON: 370395463

Numery rachunków bankowych

 • Alior Bank: 31 2490 0005 0000 4530 5705 5312
 • ING Bank: 44 1050 1562 1000 0090 3125 4114

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia oraz zatytułowanie go w następujący sposób: „Zamówienie nr ...” – przyspieszy to proces jego realizacji.

Platnoscibluemedia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium