Producenci

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Dostawa

Informacja o dostawie

Koszty dostawy w sklepie Delikatesy z Natury zależne są od wybranej formy dostawy, sposobu płatności oraz łącznej wagi zakupionych produktów. W ramach promocji sklep może udostępnić bezpłatną dostawę lub obniżyć jej wysokość. Stosowna informacja dostępna jest na stronie Sklepu na karcie danego produktu oraz w trakcie składania zamówienia.

Zakupione produkty pakujemy w kartony przeznaczone do recyklingu. Wykorzystywane opakowania są odpowiednich rozmiarów a Twoje zakupy dokładnie zabezpieczane grubą warstwą folii bąbelkowej tak aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Delikatesach z Natury dbamy o najwyższy poziom obsługi klienta. Termin realizacji wysyłki to tylko 2 dni robocze od momentu złożenia zamówienia w naszym sklepie!

Paczki są dostarczane w godzinach pracy firm kurierskich. Sklep Delikatesy z Natury nie ma wpływu na godziny dostarczenia przesyłek przez kuriera jako iż są to zewnętrzne firmy świadczące dla naszego sklepu Usługi Logistyczne. Zgodnie z deklaracją firmy kurierskiej przesyłki powinny dotrzeć do Państwa w 24-48 godzin od ich nadania. Jeśli nie otrzymali Państwo zamówienia w ciągu 24-48 godzin od nadania (mail potwierdzający wysyłkę), prosimy o kontakt.

W większości przypadków wysyłane są w dniu złożenia zamówienia lub w dniu następnym. W wyjątkowych przypadkach może się jednak zdarzyć, że wyślemy je w 48-72 godzin od złożenia (kolejka zamówień, zdarzenia losowe). W razie potrzeby kontaktu ze strony kuriera przed doręczeniem przesyłki, prosimy o pozostawienie w polu "Uwagi" dopisku o treści "Kontakt przed doręczeniem" - usprawni to dodatkowo proces dostawy.

Jeśli wybraną opcją jest tradycyjny przelew bankowy a zależy Ci na szybkiej realizacji złożonego zamówienia prześlij nam skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 885 903 904) lub poprzez komunikator Facebook Messenger, a następnie prześlij do nas potwierdzenie przelewu w wiadomości e-mail na adres esklep@delikatesyznatury.pl – będziemy mogli wówczas przekazać zamówienie do realizacji.

UWAGA!

Jeśli przy odbiorze okaże się, że przesyłka jest uszkodzona, mokra lub ma zerwaną taśmę bezpieczeństwa, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera.

Kurier zobowiązany jest mieć stosowny formularz przy sobie. W protokole należy wyszczególnić, które produkty nie nadają się do użytku.

Prosimy też zachować paragon. W celu uzyskania zwrotu kosztów za uszkodzone produkty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Darmowa dostawa! Przy zamówieniach przedpłaconych za kwotę minimum 279 zł i wadze paczki do 27kg realizowanych na terenie Polski sklep Delikatesy z Natury pokrywa koszty transportu. Więcej szczegółów w sekcji Darmowa Dostawa zlokalizowanej poniżej.

Tabela opłat za dostawę towaru (Polska)

Tabelakosztowdostawypolska

Tabela opłat za dostawę towaru (Zagranica)

Sklep "Delikatesy z Natury" oferuje usługę zagranicznej dostaw za granicę w obszarze obejmującym większość Państw należących do Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Dostawy zagraniczne realizowane są przez firmę DHL w ramach Usługi DHL Parcel for You International

Tabelakosztowdostawyzagranica

 

Tabelakosztowdostawyzagranica2

 

Tabelakosztowdostawyzagranica3

*Dodatkowe informacje o czasach doręczeń znajdują się w Szczegółowych Warunkach Świadczenia Usług dostępnych pod adresem https://www.dhlparcel.pl/content/dam/dhlparcel/pl/downloads/dhl-parcel-cennik-uslug-krajowych-miedzynarodowych.pdf

Wysyłka zagraniczna dostępna jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Sklep nie realizuje zagranicznych dostaw dla przesyłek pobraniowych. 

W przypadku zamówienia dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, cena zakupionych towarów ulegnie odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych. Więcej informacji można znaleźć na witrynie Komisji Europejskiej.

Do innych krajów nieobjętych cennikiem istnieje możliwość wysyłki na podstawie indywidualnej wyceny.

Darmowa dostawa

Aby otrzymać darmową przesyłkę realizowaną na terenie Polski wystarczy złożyć opłacone z góry zamówienie na kwotę przekraczającą wartość podaną poniżej:

 • Przesyłka kurierska DHL lub Przesyłka Kurierska inPost
  • zamówienie o wartości produktów minimum 279  i wadze do 27 kg
 • Paczkomaty InPost
  • zamówienie o wartości produktów minimum 279 zł i wadze do 22 kg
 • Orlen Paczka
  • zamówienie o wartości produktów minimum 279 zł i wadze do 15 kg

W przypadku przekroczenia maksymalnej waga przesyłki kurierskiej dla pojedynczego zamówienia należy wybrać jeden z następujących sposobów finalizacji zamówienia:

 • Podziel swoje zakupy na dwa osobne zamówienia - każde z nich będzie traktowane odrębnie i wygeneruje odrębny koszt wysyłki, chyba że ich wartość uprawni do darmowej wysyłki. W przypadku dwóch paczek i spełnienia kryteriów darmowej dostawy wyłącznie dla jednej z nich ujmowany jest tylko koszt jednej paczki,
 • Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 885 903 904), poprzez komunikator Facebook Messenger lub w wiadomości e-mail na adres (esklep@delikatesyznatury.pl) aby ustalić indywidualne warunki dostawy oraz jej koszt.

Formy dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów oraz wybranej formy płatności możesz wybrać jedną z następujących form dostawy:

 • Paczkomaty InPost - dostawa realizowana jest usługą Paczkomatów InPost. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Paczka w Orlen - dostawa realizowana jest usługą Orlen Paczka. Odbieraj swoje zamówienie w dogodnym dla siebie czasie w jednym z ponad 5000 punktów w całej Polsce! Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę
  Tutaj znajdziesz więcej informacji o tej formie dostawy
 • Przesyłka kurierska DHL - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL Parcel - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL do wybranego przez Ciebie punktu odbioru. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL Parcel for You International - dostawa międzynarodowa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka Kurierska inPost - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską inPost. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Odbiór osobisty ­to najwygodniejszy i najszybszy sposób odbioru złożonego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Delikatesy z Natury:
  • Krosno, ul. Pużaka 49

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym oraz w placówkach sieci spożywczych „Sklepy S” jest bezpłatny.

Dodatkowo dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień w wybranych placówkach sieci „Sklepy S” w Krośnie. Twoje zamówienie możesz teraz odebrać bezpłatnie w następujących placówkach sieci spożywczych  „Sklepy S”:

 • Krosno, ul. Lelewela 19
 • Krosno, ul. Wieniawskiego 4 

Odbiór osobisty w placówce sieci „Sklepy S” w Krośnie możliwy jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Punkty odbioru bez możliwości opłacania zamówień w placówce. Po skompletowaniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją o gotowości odbioru zamówienia w wybranej placówce sieci „Sklepy S”.

Informacje o płatnościach

Formy płatności

W zależności od wybranej formy dostawy, wartości zamówienia oraz własnych preferencji możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Płatność elektroniczna Bluemedia

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania płatności. W naszym sklepie wykorzystujemy system Bluemedia, do którego zostaniesz automatycznie przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank, rodzaj karty płatniczej lub rodzaj płatności mobilnej (Apple Pay, Google Pay) a następnie dokonujesz opłaty za złożone zamówienie.

W przypadku wystąpienia sytuacji nieudanej płatności za pierwszym razem w trakcie składania zamówienia istnieje możliwość ponowienia płatności korzystając z linka udostępnionego w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Ponowić płatność można w Panelu Klienta klikając w link w wiadomości e-mail umieszczony we fragmencie "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić pod tym adresem" (Klient Niezarejestrowany) lub "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić w Panelu Klienta" (Klient Zarejestrowany).

Platnoscibluemedia 

 • Płatność przelewem bankowym

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy proces realizacji zamówienia.

Dane do przelewu bankowego

WOMAR FOOD Winiarski Guzik Sp. K.

ul. Pużaka 49

38-400 Krosno

NIP: 6842042083

REGON: 370395463

Numery rachunków bankowych

 • Alior Bank: 31 2490 0005 0000 4530 5705 5312

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia oraz zatytułowanie go w następujący sposób: „Zamówienie nr ...” – przyspieszy to proces jego realizacji.

Ze względu na wysokie prowizje bankowe nie przyjmujemy przelewów zagranicznych.

 • Odbiór osobisty zamówień w sklepie stacjonarnym

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym jest bezpłatny. Płatność uiszczana jest z góry w formie Płatności Elektronicznej Bluemedia, Płatności BLIKKarty Płatniczej lub Przelewu Bankowego lub na miejscu w siedzibie sklepu "Delikatesy z Natury".

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 885 903 904
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium