Opinie o Nas
Producenci

Facebook Likes

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

6.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

11.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

Darmowa dostawa od 250 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Dostawa

Tabela opłat za dostawę towaru (Polska)

Tabelakosztowdostawypolska

Tabela opłat za dostawę towaru (Zagranica)

Sklep "Delikatesy z Natury" oferuje usługę zagranicznej dostaw za granicę w obszarze obejmującym większość Państw należących do Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Dostawy zagraniczne realizowane są przez firmę DHL w ramach Usługi DHL Parcel for You International

Tabelakosztowdostawyzagranica

 

Tabelakosztowdostawyzagranica2

 

Tabelakosztowdostawyzagranica3

*Dodatkowe informacje o czasach doręczeń znajdują się w Szczegółowych Warunkach Świadczenia Usług dostępnych pod adresem https://www.dhlparcel.pl/content/dam/dhlparcel/pl/downloads/dhl-parcel-cennik-uslug-krajowych-miedzynarodowych.pdf

Wysyłka zagraniczna dostępna jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Sklep nie realizuje zagranicznych dostaw dla przesyłek pobraniowych. 

W przypadku zamówienia dostawy do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, cena zakupionych towarów ulegnie odpowiedniemu zwiększeniu o wartość należnych opłat celnych.
Więcej informacji można znaleźć na witrynie Komisji Europejskiej.

Do innych krajów nieobjętych cennikiem istnieje możliwość wysyłki na podstawie indywidualnej wyceny.

Informacja o dostawie

Koszty dostawy w sklepie Delikatesy z Natury zależne są od wybranej formy dostawy, sposobu płatności oraz łącznej wagi zakupionych produktów. W ramach promocji sklep może udostępnić bezpłatną dostawę lub obniżyć jej wysokość. Stosowna informacja dostępna jest na stronie Sklepu na karcie danego produktu oraz w trakcie składania zamówienia.

Zakupione produkty pakujemy w kartony przeznaczone do recyklingu. Wykorzystywane opakowania są odpowiednich rozmiarów a Twoje zakupy dokładnie zabezpieczane grubą warstwą folii bąbelkowej tak aby dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Paczki są dostarczane w godzinach pracy firm kurierskich. Sklep Delikatesy z Natury nie ma wpływu na godziny dostarczenia przesyłek przez kuriera.

Delikatesach z Natury dbamy o najwyższy poziom obsługi klienta. Termin realizacji wysyłki to tylko 2 dni robocze! 

W większości przypadków wysyłane są w dniu złożenia zamówienia lub w dniu następnym. W wyjątkowych przypadkach może się jednak zdarzyć, że wyślemy je w 48-72 godzin od złożenia (kolejka zamówień, zdarzenia losowe). W razie potrzeby kontaktu ze strony kuriera przed doręczeniem przesyłki, prosimy o pozostawienie w polu "Uwagi" dopisku o treści "Kontakt przed doręczeniem" - usprawni to dodatkowo proces dostawy.

Jeśli wybraną opcją jest tradycyjny przelew bankowy a zależy Ci na szybkiej realizacji złożonego zamówienia prześlij nam skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 885 903 904) lub poprzez komunikator Facebook Messenger, a następnie prześlij do nas potwierdzenie przelewu w wiadomości e-mail na adres esklep@delikatesyznatury.pl – będziemy mogli wówczas przekazać zamówienie do realizacji.

Darmowa dostawa! Przy zamówieniach przedpłaconych za kwotę minimum 250 zł i wadze paczki do 27kg realizowanych na terenie Polski sklep Delikatesy z Natury pokrywa koszty transportu. Więcej szczegółów w sekcji Darmowa Dostawa zlokalizowanej poniżej.

Darmowa dostawa

Aby otrzymać darmową przesyłkę realizowaną na terenie Polski wystarczy złożyć opłacone z góry zamówienie na kwotę przekraczającą wartość podaną poniżej:

 • Przesyłka kurierska DHL lub Przesyłka Kurierska inPost
  • zamówienie o wartości produktów minimum 250 zł i wadze do 27 kg
 • Paczkomaty InPost
  • zamówienie o wartości produktów minimum 250 zł i wadze do 22 kg
 • Orlen Paczka
  • zamówienie o wartości produktów minimum 250 zł i wadze do 15 kg

W przypadku przekroczenia maksymalnej waga przesyłki kurierskiej dla pojedynczego zamówienia należy wybrać jeden z następujących sposobów finalizacji zamówienia:

 • Podziel swoje zakupy na dwa osobne zamówienia - każde z nich będzie traktowane odrębnie i wygeneruje odrębny koszt wysyłki, chyba że ich wartość uprawni do darmowej wysyłki. W przypadku dwóch paczek i spełnienia kryteriów darmowej dostawy wyłącznie dla jednej z nich ujmowany jest tylko koszt jednej paczki,
 • Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 885 903 904), poprzez komunikator Facebook Messenger lub w wiadomości e-mail na adres (esklep@delikatesyznatury.pl) aby ustalić indywidualne warunki dostawy oraz jej koszt.

Formy dostawy

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów oraz wybranej formy płatności możesz wybrać jedną z następujących form dostawy:

 • Paczkomaty inPost - dostawa realizowana jest usługą Paczkomatów InPost. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Paczka w Orlen - dostawa realizowana jest usługą Orlen Paczka. Odbieraj swoje zamówienie w dogodnym dla siebie czasie w jednym z ponad 5000 punktów w całej Polsce! Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę
  Tutaj znajdziesz więcej informacji o tej formie dostawy
 • Przesyłka kurierska DHL - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL Parcel - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL do wybranego przez Ciebie punktu odbioru. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka kurierska DHL Parcel for You International - dostawa międzynarodowa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską DHL. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Przesyłka Kurierska inPost - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską inPost. Na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł śledzić swoją przesyłkę,
 • Odbiór osobisty ­to najwygodniejszy i najszybszy sposób odbioru złożonego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Delikatesy z Natury:
  • Krosno, ul. Pużaka 49
 • Odbiór osobisty Delikatesy z Natury Drive - ­to sposób odbioru złożonego zamówienia poprzez dostarczenie zakupów wprost do bagażnika Twojego samochodu! Serdecznie zapraszamy do naszego punktu odbioru osobistego zlokalizowanego na parkingu Centrum Handlowego eSka w Krośnie przy ul. Pużaka 49. Szczegóły w Regulaminie Usługi Delikatesy z Natury Drive - https://www.delikatesyznatury.pl/odbior-osobisty-drive

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym oraz w ramach usługi Delikatesy z Natury Drive jest bezpłatny.

Z uwagi na obowiązujący w naszym kraju stan zagrożenia epidemiologicznego staramy się korzystać z wszelkich form obrotu bezgotówkowego. W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych Klientów oraz naszego Zespołu na ten czas wstrzymujemy możliwość opłacania zamówień gotówką przy Odbiorze Osobistym. W uzupełnieniu do możliwości opłacenia zamówienia z góry poprzez Płatności Online oferujemy możliwość opłacenia zamówienia na miejscu Kartą Płatniczą lub Płatność BLIK. 

Dodatkowo dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień w wybranych placówkach sieci „Sklepy S” w Krośnie. Twoje zamówienie możesz teraz odebrać bezpłatnie w następujących placówkach sieci spożywczych  „Sklepy S”:

 • Krosno, ul. Lelewela 19
 • Krosno, ul. Mickiewicza 29
 • Krosno, ul. Wieniawskiego 4 

Odbiór osobisty w placówce sieci „Sklepy S” w Krośnie możliwy jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Punkty odbioru bez możliwości opłacania zamówień w placówce. Po skompletowaniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją o gotowości odbioru zamówienia w wybranej placówce sieci „Sklepy S”.

Informacje o płatnościach

Formy płatności

W zależności od wybranej formy dostawy, wartości zamówienia oraz własnych preferencji możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Płatność elektroniczna Bluemedia

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania płatności. W naszym sklepie wykorzystujemy system Bluemedia, do którego zostaniesz automatycznie przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank, rodzaj karty płatniczej lub rodzaj płatności mobilnej (Apple Pay, Google Pay) a następnie dokonujesz opłaty za złożone zamówienie.

W przypadku wystąpienia sytuacji nieudanej płatności za pierwszym razem w trakcie składania zamówienia istnieje możliwość ponowienia płatności korzystając z linka udostępnionego w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Ponowić płatność można w Panelu Klienta klikając w link w wiadomości e-mail umieszczony we fragmencie "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić pod tym adresem" (Klient Niezarejestrowany) lub "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić w Panelu Klienta" (Klient Zarejestrowany).

Platnoscibluemedia

 • Płatność elektroniczna Przelewy24

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W systemie Przelewy24.pl, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Należność zazwyczaj otrzymujemy natychmiastowo. Możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.

 Przelewy24 Delikatesy z Natury

 • Płatność elektroniczna odroczona PayPo

Zamów teraz, zapłać później z PayPo. Teraz w "Delikatesy z Natury" masz 30 dni na realizację płatności. Zrób zakupy dzisiaj, a zapłać za nie dopiero za 30 dni lub w ratach! PayPo umożliwia robienie zakupów do 1000 zł bez opłacenia ich przed dokonaniem zakupu w sklepie. Wypróbuj już dziś!

Szczegóły dotyczące usługi PayPo znajdują się na stronie: https://paypo.pl/regulamin

PayPo Delikatesy z Natury 

 • Płatność przelewem bankowym

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy proces realizacji zamówienia.

Dane do przelewu bankowego

WOMAR FOOD Sp. z o.o. - Sp. K.

ul. Pużaka 49

38-400 Krosno

NIP: 6842042083

REGON: 370395463

Numery rachunków bankowych

 • Alior Bank: 31 2490 0005 0000 4530 5705 5312
 • ING Bank: 44 1050 1562 1000 0090 3125 4114

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia oraz zatytułowanie go w następujący sposób: „Zamówienie nr ...” – przyspieszy to proces jego realizacji.

Ze względu na wysokie prowizje bankowe nie przyjmujemy przelewów zagranicznych.

 • Płatność za pobraniem

Płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru kurierowi. Metoda ta wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 5 zł za realizację każdego zamówienia.

 • Odbiór osobisty zamówień w sklepie stacjonarnym

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym jest bezpłatny. Płatność uiszczana jest z góry w formie Płatności Elektronicznej BluemediaPłatności BLIKKarty Płatniczej lub Przelewu Bankowego lub na miejscu w siedzibie sklepu "Delikatesy z Natury".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium