Opinie o Nas
Producenci

Facebook Likes

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

6.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

11.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

Darmowa dostawa od 250 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Sposoby płatności

Formy płatności

W zależności od wybranej formy dostawy, wartości zamówienia oraz własnych preferencji możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Płatność elektroniczna Bluemedia

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania płatności. W naszym sklepie wykorzystujemy system Bluemedia, do którego zostaniesz automatycznie przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank, rodzaj karty płatniczej lub rodzaj płatności mobilnej (Apple Pay, Google Pay) a następnie dokonujesz opłaty za złożone zamówienie.

W przypadku wystąpienia sytuacji nieudanej płatności za pierwszym razem w trakcie składania zamówienia istnieje możliwość ponowienia płatności korzystając z linka udostępnionego w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Ponowić płatność można w Panelu Klienta klikając w link w wiadomości e-mail umieszczony we fragmencie "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić pod tym adresem" (Klient Niezarejestrowany) lub "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić w Panelu Klienta" (Klient Zarejestrowany).

Platnoscibluemedia

 • Płatność elektroniczna Przelewy24

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W systemie Przelewy24.pl, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Należność zazwyczaj otrzymujemy natychmiastowo. Możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.

 Przelewy24 Delikatesy z Natury

 • Płatność elektroniczna odroczona PayPo

Zamów teraz, zapłać później z PayPo. Teraz w "Delikatesy z Natury" masz 30 dni na realizację płatności. Zrób zakupy dzisiaj, a zapłać za nie dopiero za 30 dni lub w ratach! PayPo umożliwia robienie zakupów do 1000 zł bez opłacenia ich przed dokonaniem zakupu w sklepie. Wypróbuj już dziś!

Szczegóły dotyczące usługi PayPo znajdują się na stronie: https://paypo.pl/regulamin

PayPo Delikatesy z Natury 

 • Płatność przelewem bankowym

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy proces realizacji zamówienia.

Dane do przelewu bankowego

WOMAR FOOD Sp. z o.o. - Sp. K.

ul. Pużaka 49

38-400 Krosno

NIP: 6842042083

REGON: 370395463

Numery rachunków bankowych

 • Alior Bank: 31 2490 0005 0000 4530 5705 5312
 • ING Bank: 44 1050 1562 1000 0090 3125 4114

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia oraz zatytułowanie go w następujący sposób: „Zamówienie nr ...” – przyspieszy to proces jego realizacji.

Ze względu na wysokie prowizje bankowe nie przyjmujemy przelewów zagranicznych.

 • Płatność za pobraniem

Płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru kurierowi. Metoda ta wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 5 zł za realizację każdego zamówienia.

 • Odbiór osobisty zamówień w sklepie stacjonarnym

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym jest bezpłatny. Płatność uiszczana jest z góry w formie Płatności Elektronicznej BluemediaPłatności BLIKKarty Płatniczej lub Przelewu Bankowego lub na miejscu w siedzibie sklepu "Delikatesy z Natury".

Adres naszego punktu odbioru osobistego zamówień to:

 • Krosno, ul. Pużaka 49

Dodatkowo dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień w wybranych placówkach sieci „Sklepy S” w Krośnie. Twoje zamówienie możesz teraz odebrać bezpłatnie w następujących placówkach sieci spożywczych  „Sklepy S”:

 • Krosno, ul. Lelewela 19
 • Krosno, ul. Wieniawskiego 4 

Odbiór osobisty w placówce sieci „Sklepy S” w Krośnie możliwy jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Punkty odbioru bez możliwości opłacania zamówień w placówce. Po skompletowaniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją o gotowości odbioru zamówienia w wybranej placówce sieci „Sklepy S”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium