Producenci

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Sposoby płatności

Formy płatności

W zależności od wybranej formy dostawy, wartości zamówienia oraz własnych preferencji możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna Bluemedia

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania płatności. W naszym sklepie wykorzystujemy system Bluemedia, do którego zostaniesz automatycznie przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank, rodzaj karty płatniczej lub rodzaj płatności mobilnej (Apple Pay, Google Pay) a następnie dokonujesz opłaty za złożone zamówienie.

W przypadku wystąpienia sytuacji nieudanej płatności za pierwszym razem w trakcie składania zamówienia istnieje możliwość ponowienia płatności korzystając z linka udostępnionego w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Ponowić płatność można w Panelu Klienta klikając w link w wiadomości e-mail umieszczony we fragmencie "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić pod tym adresem" (Klient Niezarejestrowany) lub "Stan realizacji zamówienia można sprawdzić w Panelu Klienta" (Klient Zarejestrowany).

  • Płatność elektroniczna BLIK

Szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. BLIK jest dostępny w licznych, z których klienci korzystają na co dzień.

  • Płatność elektroniczna Google Pay

Dzięki Google Pay możesz płacić w internecie i w aplikacjach bez konieczności podawania danych do płatności.

  • Płatność elektroniczna Apple Pay

System płatności mobilnych i cyfrowy portfel stworzony przez firmę Apple Inc., który pozwala użytkownikom dokonywać płatności za pomocą urządzeń iPhone, Apple Watch, iPad oraz Mac.

Platnoscibluemedia 

 

  • Płatność przelewem bankowym

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy proces realizacji zamówienia.

Dane do przelewu bankowego

WOMAR FOOD Winiarski Guzik Sp. K.

ul. Pużaka 49

38-400 Krosno

NIP: 6842042083

REGON: 370395463

Numery rachunków bankowych

  • Alior Bank: 31 2490 0005 0000 4530 5705 5312

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru zamówienia oraz zatytułowanie go w następujący sposób: „Zamówienie nr ...” – przyspieszy to proces jego realizacji.

Ze względu na wysokie prowizje bankowe nie przyjmujemy przelewów zagranicznych.

  • Odbiór osobisty zamówień w sklepie stacjonarnym

Odbiór osobisty zamówień w naszym sklepie stacjonarnym jest bezpłatny. Płatność uiszczana jest z góry w formie Płatności Elektronicznej BluemediaPłatności BLIKKarty Płatniczej lub Przelewu Bankowego lub na miejscu w siedzibie sklepu "Delikatesy z Natury".

Adres naszego punktu odbioru osobistego zamówień to:

  • Krosno, ul. Pużaka 49

Dodatkowo dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień w wybranych placówkach sieci „Sklepy S” w Krośnie. Twoje zamówienie możesz teraz odebrać bezpłatnie w następujących placówkach sieci spożywczych  „Sklepy S”:

  • Krosno, ul. Lelewela 19
  • Krosno, ul. Wieniawskiego 4

Odbiór osobisty w placówce sieci „Sklepy S” w Krośnie możliwy jest wyłącznie dla zamówień opłaconych z góry. Punkty odbioru bez możliwości opłacania zamówień w placówce. Po skompletowaniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość e-mail z informacją o gotowości odbioru zamówienia w wybranej placówce sieci „Sklepy S”.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 885 903 904
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium