Opinie o Nas
Menu
Producenci

Facebook Likes

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Moya Matcha

Moya Matcha to marka japońskiej organicznej sproszkowanej herbaty matcha, uprawianej w rejonie Uji w prefekturze Kioto, regionu znanego od ponad 800 lat z upraw zielonej herbaty najwyższej jakości. Region ten słynie z żyznej gleby i czystych wód. Herbata ma tam idealne warunki do wzrostu dzięki dużej ilości opadów, dobrze nasłonecznionym wzgórzom i tworzącym się między nimi mgłom, które chronią delikatne listki krzewów przed mrozem.

Moya Matcha jest starannie uprawiana i zbierana na małych, rodzinnych, organicznych polach herbacianych. Następnie jest lokalnie przetwarzana w Japonii, hermetycznie pakowana i wysyłana w małych partiach, aby zapewnić jej najwyższą świeżość. Pomaga to zachować wszystkie właściwości liści herbaty oraz utrzymywać wysoki poziom minerałów i przeciwutleniaczy.

Jakość herbat Moya Matcha potwierdzona jest przez rygorystyczne normy certyfikatu ekologicznego japońskiej jednostki certyfikującej JONA oraz polskim certyfikatem AgroBioTest. To oznacza, że Moya Matcha powstaje na ziemiach wolnych od pestycydów i każda jej partia jest skrupulatnie sprawdzana pod kątem właściwości mineralnych.

Moya Matcha oferuje 4 rodzaje herbaty matcha: Luksusową, Tradycyjną, Codzienną i Kulinarną. Rodzaje matchy różnią się między sobą nie tylko pod względem wyglądu i zawartości składników odżywczych, ale przede wszystkim smaku. Moya Matcha to chroniony prawem europejski znak towarowy należący do Moya Europe.

Produkty marki Moya Matcha wykonane z najwyższej jakości upraw zielonej herbaty z Kraju Kwitnącej Wiśni odnajdziesz w sklepie "Delikatesy z Natury".

Moya MatchaLogo Delikatesy z Natury

Moya Matcha

Promocje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium