Producenci

Koszty Dostawy

Orlen Paczka Delikatesy z Natury

10.99 zł

InPost Paczkomaty Delikatesy z Natury

12.99 zł

InPost Kurier Delikatesy z Natury

14.99 zł

DHL Kurier Delikatesy z Natury

15.99 zł

Darmowa dostawa od 279 zł*

*Dotyczy zamówień opłaconych z góry

Oceń nas w Google

Oceń Delikatesy z Natury w Google

Roleski

Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od ponad 40 lat związane z produkcją spożywczą. Zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem produktów Premium w postaci ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów, bulionów, marynat oraz octów. W ostatnim czasie portfolio Roleski wzbogacone zostało o najwyższej jakości serię produktów ekologicznych w skład których wchodzą musztardy BIO, ketchupy BIO oraz koncentrat pomidorowy BIO.

W linii produktów spod szyldu BIO nie znajdziesz żadnych konserwantów i GMO, a składniki – wyłącznie naturalne - pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw, na których nie stosuje się pestycydów i nawozów sztucznych.

Polityka jakości

Firma Roleski jest przedsiębiorstwem aktywnie rozwijającym się zarówno pod względem oferty produktowej, jak i w dziedzinie metod zarządzania i technologii wytwarzania. Strategia Firmy, od początku jej istnienia, jest nierozerwalnie związana z dbałością o jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Już w latach 90-tych rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem systemu zarządzania przez jakość TQM (Total Quality Management).

Zaimplementowanie przez polską firmę rodzinną filozofii TQM w tak wczesnym okresie dowodzi niezwykle otwartego a jednocześnie odpowiedzialnego podejścia do prowadzenia biznesu. Koncepcja TQM dopiero od niedawna zaczyna być w Polsce standardem w procesie zarządzania przedsiębiorstwem, podczas gdy w Firmie Roleski główne jej zasady, takie jak zaangażowanie każdego pracownika w doskonalenie najdrobniejszych aspektów działalności, optymalizowanie procesów czy orientacja na klienta, były realizowane już 20 lat temu.

Certyfikaty

Gwarancja bezpieczeństwa produktów oraz stałej i powtarzalnej ich wysokiej jakości to czynniki wymagane przez prawo żywnościowe, ale także dobrze widziane przez konsumentów. To również element decydujący o ich rynkowej konkurencyjności. Realizując te założenia nasza Firma, jako jedna z pierwszych w swojej branży, już w 2000 roku uzyskała certyfikat Systemu Zapewnienia Bezpieczeństwa Zdrowotnego Wyrobów HACCP wg wymagań Codex Alimentarius oraz Dyrektywy 93/43 EEC, wydany przez niemiecką jednostkę certyfikującą TŰV. Równolegle z certyfikacją systemu HACCP przeprowadzony został w Firmie Roleski proces certyfikacji Systemu Zapewnienia Jakości na zgodność z wymaganiami normy EN ISO 9001:1994, a oba systemy połączono w tzw. Zintegrowany System Zarządzania.

Polityka środowiskowa

Kwestię poszanowania środowiska Firma Roleski traktuje jako jeden z priorytetów w swojej działalności, co znalazło wyraz w specjalnie w tym celu sformułowanej Polityce Środowiskowej, opierającej się na następujących zasadach:

  • Prowadzenie działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi ochrony środowiska.
  • Minimalizowanie wykorzystania środków chemicznych, zarówno w recepturach produktów, jak w zabiegach konserwacyjnych i sanitarnych urządzeń produkcyjnych, pomieszczeń itp.
  • Racjonalne wykorzystywanie energii elektrycznej, cieplnej i wody.
  • Wprowadzenie i ścisłe przestrzeganie regulacji wewnętrznych związanych z ograniczeniem powstawania odpadów.
  • Ciągłe inwestowanie w coraz to nowocześniejsze urządzenia, z nastawieniem na ich energooszczędność i inne  czynniki sprzyjające ochronie środowiska.
  • Edukacja pracowników i ich angażowanie do działań sprzyjających ochronie środowiska.
  • Kreowanie stałej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.

Ofertę Roleski z linii BIO a także produktów bezglutenowych odnajdziesz w sklepie "Delikatesy z Natury".

Roleski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 885 903 904
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium